Новини

Президія НАН України започаткувала нову Цільову програму наукових досліджень в сфері ядерних та радіаційних технологій

Енергоатом, 17.01.2019

Нову Цільову програму наукових досліджень Національної  академії наук України «Ядерні та радіаційні технології для енергетичного сектору і суспільних потреб» на 2019-2023 роки започатковано постановою Президії НАНУ. Постанову було прийнято 16 січня за результатами засіданні Президії Академії, яке відбулось під головуванням президента НАНУ Бориса Патона і було присвячене підсумкам виконання Цільової комплексної програми наукових досліджень «Наукове забезпечення розвитку ядерно-енергетичного комплексу та перспективних ядерних технологій» (була започаткована у лютому 2016 року). 

«Енергоатом» оголосив про початок громадських слухань щодо будівництва блоків №3-4 Хмельницької АЕС

Интерфакс-Украина
Бизнес.Цензор.Нет
Энергореформа, Укррудпром
Страна, 1К, UA Energy, 
112.ua, Fixygen
15.01.2019
 
Держпідприємство "НАЕК "Енергоатом" оголосило про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) запланованих до будівництва третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС (Х3/Х4).

Китай експлуатує вже 46 ядерних ректора

Дзеркало тижня (Сайт видання), 11.01.2019

На сході Китаю після безперервної роботи протягом семи днів ввели в повну комерційну експлуатацію першу чергу нової атомної електростанції в провінції Шаньдун.

NEI перерахував сім речей, які повинен знати про атомну енергетику новий склад парламенту США

03.01.2019

nei.org

Інститут NEI, який виступає в якості лобістів атомної галузі, опублікував список з семи пунктів, який повинен знати про атомну енергетику новий склад парламенту США.

Архів