Дирекція

Кухарчук Микола Петрович

Генеральний директор

У 1980 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Парогенератори теплових та атомних електростанцій». У 1996 році закінчив Міжнародний інститут менеджменту за програмою МВА та пройшов стажування в енергетичній компанії США та Далаверському університеті (США).

1980-1989рр: робота в проектно-технологічному інституті «Енергомонтажпроект». Направлений  від інституту для роботи в Групі робочого проектування  Азербайджанської ГРЕС.   В листопаді 1982 року переведений для роботи в Групу робочого проектування  Рівненської АЕС, де пройшов шлях від інженера до керівника бригади – керівника Групи робочого проектування Рівненської АЕС.

1989-1993 рр.: направлений від інституту  в Індію в якості технічного експерта за монтажом  ТЕС «Кахалгаон».

З серпня 1993 до червня 2002 року працював в Міністерстві енергетики України  в якості заступника начальника Управління міжнародної діяльності, начальника Управління міжнародної діяльності та начальника Головного управління міжнародного співробітництва.

З червня 2002 року працює в НАЕК Енергоатом де пройшов шлях  начальника відділу керівництва проектами з добудови блоків, директора департаменту  міжнародного співробітництва і технічної  допомоги, директора з міжнародного співробітництва.

З 2002 року працює в ДП НАЕК «Енергоатом» на посаді директора з міжнародного співробітництва.

Кошарна Ольга Павлівна 

Директор з питань інформації та зв'язків з громадськістю

Після закінчення Московського хіміко-технологічного інституту ім. Д.І.Менделеєва протягом 15 років працювала в науково-дослідних установах м. Києва, протягом 8 років -  в структурних підрозділах Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, у  Державному комітеті ядерного регулювання України (остання посада – начальник управління планування, координації та розвитку ДКЯРУ), далі -  головним науковим співробітником відділу енергетичної та ядерної безпеки Інституту проблем національної безпеки при РНБОУ та провідним науковим співробітником відділу енергетичної та ядерної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України.

З 2011 р. - Директор з інформаційної підтримки та взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Асоціації «Український ядерний форум».

З 2019 р. - Директор з питань інформації та зв'язків з громадськістю

Кандидат хімічних наук з 1985 р.

Мерлиця Ірина Леонідівна 

Керівник з організаційних питань, проектів та програм

Після закінчення Київського педагогічного інституту іноземних мов працювала у туристичному агенстві «Супутник», проектах TACIS, протягом 21 року – у представництві ЕДФ-СЖН-КОЖЕМА (менеджер з розвитку проектів) та у представництві Електісіте де Франс (заступник директора представництва)

Набула другої вищої освіти - Академія зовнішньої торгівлі (1998 – 2000).

З 2016 р -  Директор з організаційних питань та розвитку Асоціації «Український ядерний форум».

З 2019 р. - Керівник з організаційних питань, проектів та програм Асоціації «Український ядерний форум».