2019

Продовження...: ЗМІ про Міжнародну конференцію "Ринок електроенергії в Україні і атомна енергетика: Шлях до стабільного розвитку чи деградація"

Продовження підбірки статей ЗМІ про Міжнародну конференцію "Ринок електроенергії в Україні і атомна енергетика: Шлях до стабільного розвитку чи деградація" ... 

Юрій Недашковський: Наша мета - вдосконалення існуючого на українському енергоринку механізму ПСО

Репортаж з Міжнародної конференції «Ринок електроенергії в Україні та атомна енергетика: шлях до сталого розвитку чи деградація», організованої Асоціацією «Український ядерний форум» та Громадською організацією «Українське ядерне товариство», що відбулася 4 грудня 2019. 

Відео тематичних сесій Міжнародної конференції "Український ядерний форум 2019: ядерна енергетика - стан та тенденції розвитку"

Відео тематичних сесій Міжнародної конференції "Український ядерний форум 2019: ядерна енергетика - стан та тенденції розвитку" опубліковано на Youtube-каналі Українського ядерного товариства 

Нагорода та подарунки з нагоди 10-річчя створення Асоціації «Український ядерний форум»

Асоціація «Український ядерний форум» вирішила відсвяткувати 10-річчя свого створення організацією та проведенням разом з нашим партнером ГО «Українське ядерне товариство» Міжнародної конференції «Український ядерний форум-2019: ядерна енергетика – стан та тенденції розвитку» 3-4 липня 2019 року.
В ці дні було отримано багато привітань з нагоди 10-річчя створення Асоціації  від наших друзів, колег та партнерів. 

Ядерно-енергетична галузь – гарант сталого розвитку економіки та суспільства (ЧАСТИНА 1)

В Києві 3 та 4 липня 2019 року відбулася Міжнародна конференція «Український Ядерний Форум-2019: Ядерна енергетика - стан та тенденції розвитку» з нагоди 10-річчя створення Асоціації «Український ядерний форум». Організаторами заходу виступили Асоціація «Український Ядерний Форум» та громадська організація «Українське ядерне товариство».  

Делегація у складі представників FORATOM та Всесвітньої ядерної асоціації відвідала ЧАЕС

На прохання генерального директору Європейського ядерного форуму Іва Дебазея, Асоціація «Український ядерний форум» організувала 2 липня 2019 року відвідування ЧАЕС та зони відчуження делегацією FORATOM.